Láhev OXY Twist ZDARMA!

Tritanová lahev Oxy twist ZDARMA. Dárek ke každému školnímu batohu i aktovce.

Výborná kvalita školních batohů Topgal.

Dnes jsme se zaměřili na kvalitu. Opravdu chcete svému dítěti dopřát kvalitní batoh se spoustou užitečných prvků, bezpečnostních a funkčních opatření? 

Pak pro Vás bude školní batoh značky Topgal to pravé!

chi_880_b    bebe_18043_g topgal

Prvotřídní Česká kvalita.

Kvalita výrobků stojí na prvním místě u většiny lidí. Proto výrobky seriózních a důvěryhodných produktů najdete pod označením Česká kvalita.  Tento projekt je garantován usnesením vlády. Můžete tak mít ve svých rukou plnohodnotný produkt, který splňuje všechny normy a mnohdy přináší i něco navíc.

Hlavním smyslem tohoto programu je tedy oddělit zrno od plev a poukázat na poctivé značky. Získání označení Česká kvalita není jednoduché. Je udělováno jen po přísném a nezávislém ověření kvality, kterou musí být výrobce schopen při opakovaných kontrolách znovu prokázat. Pro spotřebitele proto představuje velmi dobré vodítko při nákupech. Každá značka v programu má přesně stanovená kritéria pro posuzování kvality podle konkrétního typu výrobků či služeb a musí splňovat 4 základní podmínky:

 1. Výrobek musí mít  nadstandardní kvalitu v porovnání s obdobnými výrobky na trhu.
 2. Kvalitu musí ověřit nezávislá akreditovaná zkušebna 
 3. Dodržování kvality musí být ověřeno průběžně - jednorázová kontrola nestačí.
 4. Kontrolována musí také spokojenost zákazníků.

logo_ceska_kvlaitaitc_znacka

Co se testuje na školním batohu?

 • nosnost školního batohu - test pevnosti ramenních popruhů představuje 20.000 zdvihů při maximální doporučené zátěži batohu
 • tolerance prodloužení nosných řemenů po provedení zkoušky zatížení - maximální je 15% prodloužení délky nosných řemenů
 • hmotnost školního batohu - testované školní batohy z kolekce CHILLI 2016 splňují doporučení hmotnosti do 1200 g pro I. stupeň a 1400 g pro II. stupeň. Všechny školní batohy z kolekce CHILLI 2016 mají hmotnost maximálně 1140 gr.
 • odolnost vůči povětrnostním vlivům - školní batohy byly vystaveny simulaci deště, mrazu, byly rychle vysušeny a poté znovu prošly mrazem
 • délky a šíře nosných řemenů - doporučená šířka je minimálně 40 mm, doporučená délka je alespoň 700 mm. Všechny testované školní batohy mají popruhy o šířce 65 mm a délce 750 mm, a vyhovují proto doporučením i normám.
 • výztuha zad - vybavení zádové části - bandážování a vyztužení - nesmí mít místa, která by někde tlačila.
 • dostatečné použití retro-reflexních materiálů - Na předním díle by měla retro-reflexivní plocha zabírat minimálně 70 cm2, pro oba boční díly platí pravidlo 15 cm2. Všechny testované školní batohy Topgal těmto parametrům vyhovují.

Po provedení testu byl celkově výrobek posouzen a porovnán se stavem výrobku před testy. Posuzoval se vzhled, zachování funkčních vlastností a kontrolovaly se kovové součásti (konstrukce zad a zipy). Všechny testované školní batohy prošly testem dle doporučení technické specifikace.

Testují také použité materiály:

 • odrazivost použitých reflexních materiálů (Topgal 2x překračuje doporučené hodnoty)
 • odolnost materiálu TOPDURA používaného pro dna batohů – test ohybu a pevnosti při trhání za normální teploty, v mrazu, i při simulaci vysoké teploty,
 • pevnost podšívek - test trhání materiálu používaného na podšívky
 • voděodolnost materiálu používaného pro pláštěnky
 • stálobarevnost při otěru za sucha a v potu - testován byl materiál pro zádovou část a popruhy + svrchní materiál včetně technologie potisku
 • pevnost zipů a přichycení jezdce zipu 

Po tomto důkladném testování následuje ještě závěrečné porovnání stavu batohů před a po testech. Posuzuje se vzhled, zachování funkčních vlastností a kontrolují se také kovové součásti (konstrukce zad a zipy).

ITC_cert_page02ITC_cert_page01

ITC_cert_page03ITC_cert_page04

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení