ETUE

ETUE, co je to?

Není to žádné mimozemské heslo ani indiánský pozdrav. Jaká škoda, vypadalo to zábavně…

Pouzdro pro rebely.

Etue je zkrátka malé pouzdro, kapsička, necesér. Tisíci jmény můžeme pojmenovat  tato pouzdra obdélníkového tvaru.  Jsou velmi praktická, skladná a umožňují dětem věci do pouzder jen tak naházet, bez nutnosti pečlivého řazení. A všichni, kdo děti máte, nebo je znáte, jistě víte, že milují takzvané ,,hrabárny“ Snadno se tak může se stát, že etue nahradí klasický školní penál. 


Topgal etue vypadají úžasně!

etue_18032_bdetail1 (1)detail1

První, co vám padne do oka je nápaditý design firmy Topgal. Skvělé motivy pro holky i pro kluky všech věkových kategorií. Trendy etue se mohou pochlubit ornamenty od geometrických vzorů přes grafitti až po květiny.


Školní etue se většinou uzavírají na zip.

 Zipy jsou opatřeny velkými taháčky a tím umožňují bezproblémovou manipulaci. Topgal je značka, která dbá na kvalitě. V žádném případě vám tedy nehrozí, že se vám zip zasekne, ani když je 5000x otevřete a zavřete.  Proto nehrozí žádné riziko, že se obsah etue samovolně vysype. To ovšem neplatí v případě, že se zapomene zapnout zip.

topgal etue

Jak je to s velikostí pouzdra?

Další skvělou výhodou je ideální velikost. Etue Topgal má rozměr na délku 23 cm, šířku 10 cm a hloubku 5 cm. Takže se pohodlně vejde vše, co školák potřebuje. Strouhátko, lepící pásky, pera, tužky, pastelky, zvýrazňovače i nůžky a menší pravítka. A další a další nezbytnosti.

pouzdro-topgaldo-pouzdra-topgal-se-vejde-vsechno

Psací potřeby, které musí být po ruce ihned. I na to Topgal myslí.

Po otevření pouzdra se hned objeví klopa s gumičkami na uchycení tužek a per, které mají být v pouzdře na výsostné pozici. Etue ještě obsahuje sítovou kapsičku, díky které se neztratí ani ty nejtitěrnější věci. Každý poklad, který se do pouzdra prostě ,,musí schovat“ bude v absolutním bezpečí.

detail2 (1)chi 832 2

Udělejte dětem radost, aby je škola bavila i v druhém školním pololetí. Nové pouzdro od Topgalu  je ideální praktický i motivační dárek!