5 důvodů proč je PRIMO NATUR nejlepší modelovací hmota pro děti

primo-logo

Chceme pro své děti jen to nejlepší!

Až vyzkoušíte modelovací hmotu PRIMO, už nebudete chtít jinou.

Modelína budujte dětskou fantazií a podporuje vnímání plošného i 3D prostoru. Rozvíjí jemnou motoriku a navíc vytvářet něco rukama a mačkat je pro děti prostě super. Modelína Primo zůstává dlouho měkká a poddajná, proto je mezi dětmi tak moc oblíbená.

1_pasta_da_modellare_easydo_plastilina_bambini_morocolor_primo

1. Tvoření v souladu s přírodou

Značka Primo je nositelem řady certifikátů, díky kterým víme, že modelína je vyráběna v ekologicky šetrných podmínkách. I modelína má své eko přednosti, obsahuje úžasných 99% přírodních složek. 

2. Jasné barvy i po zaschnutí

Díky poctivé dávce pigmentů v modelovací hmotě PRIMO NATUR jsou její barvy opravdu syté a pestré. Je pak velmi těžké takové modelíně odolat. Všechny barvy modelovací hmoty je možné míchat dohromady a vytvořit si tak úplně nové odstíny.

Dalším obrovským plusem je nesporný fakt, že i po zaschnutí si zachovávají svou barvu a vystavená dílka pak neztrácejí na kvalitě.

modeovaci hmota primo slon

 

3. S nepořádkem nebudou žádné starosti

Ať už se děti snaží sebevíc, v kreativním zápalu se prostě pořádek nedá uhlídat :) Nemějte ji to za zlé, propadnout kouzlu modelovací hmoty je tak snadné... Výhodou PRIMO NATUR je, že nebarví. A tak dětské ručičky budou bez poskvrnky.

Nemastí a nenechává fleky. Pokud spadne na podlahu, nebo na stůl mimo podložku, nic se neděje. Velmi snadno ji odstraníte. Spade-li na koberec, jednoduše vysajete a tvořivá zábava nebude mít konce. Dokud dítku nedojde modelína :)

modelovaci hmota hypoalergeni primo žlutaMODELOVACI HMOTY PRIMO

 

4. Už žádné alergie

Máte doma alergické dítko a stalo se Vám, že někdy mělo po modelíně nepříjemnou vyrážku? S modelovací hmotou PRIMO NATUR máte vyhráno. Modelína je absolutně bez lepku a nezpůsobuje alergie. Je vyrobena v EU a dermatologicky testována, aby neublížila žádné citlivé pokožce. Proto je pro vaše děti tak skvělá. Nepřijdou do přímého kontaktu s nebezpečnými materiály, které by mohly ublížit hebké dětské kůži. 

banner_top_easydo_gluten_free_morocolor2

5. Bezpečné pro nejnáročnější zákazníky: pro děti!

Všechny PRIMO výrobky jsou přísně testovány a splňují požadavky pro kvalitu a bezpečí. Při realizaci obalu je věnována velká pozornost výběru recyklovatelných materiálů, speciálních bezpečnostních uzávěrů pro bezpečnost malých dětí a navrhování víceúčelových obalů. 

Vyzkoušejte třeba tyto modelovací sady PRIMO v kufříku. Obsahují i vykrajovátko, protlačovátko, podložku a pět barev modelín.

Jsou to dostatečně silné důvody pro maminky, kterým na dětech záleží. Tvořit s láskou a  zároveň úctou k přírodě je jeden z nejkrásnějších tvořivých zážitků. Teď už stačí jen kliknout a vyzkoušet :)  JDU-SI-PRO-PRIMO