Láhev OXY Twist ZDARMA!

Tritanová lahev Oxy twist ZDARMA. Dárek ke každému školnímu batohu i aktovce.

5 důvodů proč je PRIMO NATUR nejlepší modelovací hmota pro děti

primo-logo

Chceme pro své děti jen to nejlepší!

Až vyzkoušíte modelovací hmotu PRIMO, už nebudete chtít jinou.

Modelína budujte dětskou fantazií a podporuje vnímání plošného i 3D prostoru. Rozvíjí jemnou motoriku a navíc vytvářet něco rukama a mačkat je pro děti prostě super. Modelína Primo zůstává dlouho měkká a poddajná, proto je mezi dětmi tak moc oblíbená.

1_pasta_da_modellare_easydo_plastilina_bambini_morocolor_primo

1. Tvoření v souladu s přírodou

Značka Primo je nositelem řady certifikátů, díky kterým víme, že modelína je vyráběna v ekologicky šetrných podmínkách. I modelína má své eko přednosti, obsahuje úžasných 99% přírodních složek. 

2. Jasné barvy i po zaschnutí

Díky poctivé dávce pigmentů v modelovací hmotě PRIMO NATUR jsou její barvy opravdu syté a pestré. Je pak velmi těžké takové modelíně odolat. Všechny barvy modelovací hmoty je možné míchat dohromady a vytvořit si tak úplně nové odstíny.

Dalším obrovským plusem je nesporný fakt, že i po zaschnutí si zachovávají svou barvu a vystavená dílka pak neztrácejí na kvalitě.

modeovaci hmota primo slon

 

3. S nepořádkem nebudou žádné starosti

Ať už se děti snaží sebevíc, v kreativním zápalu se prostě pořádek nedá uhlídat :) Nemějte ji to za zlé, propadnout kouzlu modelovací hmoty je tak snadné... Výhodou PRIMO NATUR je, že nebarví. A tak dětské ručičky budou bez poskvrnky.

Nemastí a nenechává fleky. Pokud spadne na podlahu, nebo na stůl mimo podložku, nic se neděje. Velmi snadno ji odstraníte. Spade-li na koberec, jednoduše vysajete a tvořivá zábava nebude mít konce. Dokud dítku nedojde modelína :)

modelovaci hmota hypoalergeni primo žlutaMODELOVACI HMOTY PRIMO

 

4. Už žádné alergie

Máte doma alergické dítko a stalo se Vám, že někdy mělo po modelíně nepříjemnou vyrážku? S modelovací hmotou PRIMO NATUR máte vyhráno. Modelína je absolutně bez lepku a nezpůsobuje alergie. Je vyrobena v EU a dermatologicky testována, aby neublížila žádné citlivé pokožce. Proto je pro vaše děti tak skvělá. Nepřijdou do přímého kontaktu s nebezpečnými materiály, které by mohly ublížit hebké dětské kůži. 

banner_top_easydo_gluten_free_morocolor2

5. Bezpečné pro nejnáročnější zákazníky: pro děti!

Všechny PRIMO výrobky jsou přísně testovány a splňují požadavky pro kvalitu a bezpečí. Při realizaci obalu je věnována velká pozornost výběru recyklovatelných materiálů, speciálních bezpečnostních uzávěrů pro bezpečnost malých dětí a navrhování víceúčelových obalů. 

Vyzkoušejte třeba tyto modelovací sady PRIMO v kufříku. Obsahují i vykrajovátko, protlačovátko, podložku a pět barev modelín.

Jsou to dostatečně silné důvody pro maminky, kterým na dětech záleží. Tvořit s láskou a  zároveň úctou k přírodě je jeden z nejkrásnějších tvořivých zážitků. Teď už stačí jen kliknout a vyzkoušet :)  JDU-SI-PRO-PRIMO

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení