Jak vyzrát na Vánoční večírek?

Dostali jste pozvánku na zábavnou předvánoční párty v kostýmech a chcete si ji pořádně užít?

Máme pro Vás pár tipů, které se vám budou skvěle hodit. Nikdy není od věci se trochu vyřádit a udělat si ze sebe legraci. Vezměte to za správný konec. Pořiďte si vtipný kostým, který dokonale dotvoří zábavnou atmosféru.  

Screenshot_2

Jak rychle a elegantně vyřešit kostým na vánoční večírek?

Prostě koupíte celé firmě vánoční santovské čepice a máte po starostech. Rudá barva dodá večírku energii a bambulky přidají na zábavném duchu. A nezapomeňte na mazlíčky, pokud je na večírek berete s sebou. Další skvělou variantou jsou škrabošky různých barev a motivů. Pojďte do toho!

friends-making-selfie-christmas-party_23-2147969531          carnival-2112042_960_720

Hawaiská tanečnice nebo Femme fatale?

Trocha léta z Havaje do zimních českých dnů nikdy neuškodí. Začněte havajskou hula hula sukní, která je nezbytná pro všechny Hawaiské tanečnice, krásně se vlní a vy si skvěle užijete své zábavné taneční kreace. Nesmí chybět ani pestrý květinový věnec. A v neposlední řadě kokosová podprsenka. Skvělou drobností pro doladění může být i květina do vlasů

97062_52426big2283_havajsky-venecScreenshot_1

 

Raději půjdete na večírek jako nádherná, přitažlivá a svůdná žena, schopná svým šarmem až nadpřirozeně okouzlit muže a podmanit si jejich smysly do posledního kousku. Jedinečná a okouzlující dáma s dlouhými rukavičkami. A co když se takovou dámou stane i muž? :) 

Indián nebo víla? Fantazii se meze nekladou. 

Můžete mrknout na celou naši nabídku rozličných kostýmových doplňků. Hlavní je, abyste si párty s kolegy pořádně užili a završili tak celý letošní pracovní rok. 

Screenshot_3 Screenshot_4

Přejeme Vám hezkou zábavu!