Pokojíček pro maličké

Mají vaše děti malinké droboučké hračky a velmi rády pro ně připravují pokojíček? 

Připravte jim překvapení a pořiďte jim skládací dřevěný nábytek. Jídelna, kuchyňka, koupelna i obývací pokoj a ložnice. 

Sestavení podle návodu není vůbec obtížné. S přehledem to zvládnou i předškoláci. Skvělý kreativní set zlepšuje u dětí jemnou motoriku, vnímání a pochopení návodu, doladění jednotlivých částí pak upevňuje smysl pro detail a rozvíjí dětskou zručnost a fantazii.

nabytekkuchyn

 

Image result for 710302566257 Image result for 710302566257 Image result for 710302566257  

Jak vyrobit pokojíček pro maličké hračky

V prvé řadě je třeba si zakoupit set, který obsahuje různé kombinace nábytku. Co Vás nejspíš potěší je, že cena je opravdu nízká, tudíž za malý peníz vybavíte celý byteček. Součástí setu jsou i panenky, ale víte, jak je to s dětmi. Obvykle pak pokojík obsadí někdo jiný :)

8

Důležité je správně si přečíst návod

Děti v první a druhé třídě budou mít perfektní motivaci ke čtení a pochopení textu. Sady s nábytkem tedy velmi dobře slouží jako edukativní materiál. 

7

Začínáme se stavěním

Z dřevěného plátku děti snadno vyloupnou jednotlivé komponenty nábytku.

6

Spojovací části je třeba uvolnit od dřevěných výplní, k tomu skvěle poslouží přiložená dřevěná tyčinka. 

5

Je dobré rozložit si jednotlivé dílky podle návodu na zadní straně. skládání pak bude jednodušší a děti se lépe zorientují v číslech.

4

Skládání je pak příjemná část, když pod rukama roste téměř hotové dílko. Sami to jistě znáte, pokud jste doma stavěli nábytek podle návodu. Je to prostě zábava!

3

A jak vyzdobit pokojíček?

V balení najdete i sadu na dozdobení nábytku, části z barevné mosgumy, lepící kolečka a propisoty, kterými skříňky, stolečky židle a veškeré vybavení dozdobíte podle libosti.

2

A tradá! Je hotovo! 

První obyvatelé už se umístili. A vypadají velmi spokojeně. Ale jak už to u výbavy bytu bývá, vše se realizuje postupně.

I zde už jsou zvířátka nedočkavá na novou koupelnu a jídelní kout. Ještě máme v plánu vytapetovat, ale nebojte se, o rekonstrukci bytu budeme informovat :)

1