Monami Live Color DIY

Nakombinujte si jedinečné DIY pero podle vlastní fantazie a potřeby.

Monami Live Color DIY jsou úžasné variabilní popisovače a pera v jednom.

Nejen, že si můžete vybrat, jaký design se vám líbí, ale také si můžete zvolit, která násada bude pro vaše Monami pisátko ta pravá. Můžete využít tisíce možných kombinací podle toho co přesně vám nejlépe vyhovuje. Inkoust je založen na vodní bázi, proto je vhodný ke psaní na papír a co je super je, že jde vyprat, pokud se stane malé nehoda. Další nespornou výhodou je fakt, že díky vyměnitelným hrotům zabírá poměrně málo místa v pouzdře, nebo ve vašem kreativním etue. Můžete si je z domu vzít všechny, nebo zrovna jen ty, které potřebujete.

 live-color

Jak funguje Monami Live Color DIY?

Nejdříve si zvolte násadku pro popisovač, nebo-li konektor.

Jednoduše si zvolíte barevný konektor ve třech variantách designu, který spojuje dva libovolné barevné hroty. Bohatě bude stačit jeden, ale můžete mít všechny a tvořit si popisovače třeba podle nálady. Výměna hrotů funguje pomocí šroubovacího systému. Zkrátka našroubujete a píšete.

konektorkonektor1konektor2

diy-system

 

Vyberte si hrot do pisátka, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Vybírat můžete hned ze čtyř druhů hrotů podle toho, k čemu budete svůj Monami popisovač potřebovat. Na výběr mezi seřízlými,
kulatými hroty, extra tenkými linery a kuličkovými pery. Všechny hroty výborně slouží k psaní, vybarvování a podtrhávání.

fix fix2 pero2 pero
Fix s kulatým hrotem Fix se seříznutým hrotem Extra tenký liner Kuličkové pero

 

A co barva do mého Monami DIY pisátka?

Aby toho nebylo málo, pestrá paleta vám určitě zamotá hlavu. Nádherné odstíny barev na vás už čekají. Široký výběr z 27mi barev lze libovolně nakombinovat. Vytvořte si svůj originál! Prupisku s popisovačem, liner s fixou, oboustrannou fixu, nebo liner s prupiskou.....

barvy-monemi

 

Podívejte se sami, jak popisovače Live Color DIY fungují!

Přejeme vám krásné chvilky při výběru vašeho popisovače Monami Live Colour a a spoustu zábavných chvilek při práci s nimi!