Sada pouring READY-MIX MEDIUM PRIMO, 5x100 ml

Kód: 8006919310973
395 Kč 326 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akrylové barvy připravené k použití pro techniku pouringu. Jednotlivé barvy lze mísit dohromady a vytvářet tak různé odstíny. Úžasné mramorové efekty se získají pomalým litím na povrch a následným nakláněním povrchu (plátno, karton, dřevo) různými směry.

Tyto barvy lze přímo použít na techniku pouringu bez dalších úprav.

Můžeme je  nalít do sklenice, jednu na druhou bez smíchání a pak  obsah sklenice rozlít na povrch (plátno, dřevo nebo jiné). Přidáním několika kapek silikonového oleje do barev před použitím lze dosáhnout překvapivých efektů ve tvaru kruhových buněk.
Vzhledem k tomu, že  tekutinová struktura našeho produktu může způsobit usazování, dobře protřepejte a nechte jej několik minut před použitím usadit, aby mohl uniknout vzduch obsažený v důsledku protřepání.

 

TECHNIKA Č. 1 MONOCHROMATICKÉ VYLÉVÁNÍ
Nalít jednu barvu najednou na daný povrch. Opatrně jej přesuňte tak, aby se barvy náhodně posouvaly a stékaly do sebe. Jakmile dosáhnete požadovaných tvarů a pruhů, nechte práci zaschnout.

 

TECHNIKA Č. 2 MULTICHROMATICKÉ VYLÉVÁNÍ
Nalijte více  barev najednou do sklenice, aniž byste obsah promíchali. Nalijte obsah sklenice na daný povrch a počkejte, až se barvy objeví a vytečou. 

Pozor! Jemně pohybujte s hotovým výrobkem, aby barvy tekly pomalu. Jakmile budete s výsledkem spokojeni, nechte jej uschnout.

 Důležité: barvy se pohybují i během sušení.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: TVOŘENÍ
Druh produktu: barvy
Typ barvy: Akrylové barvy
Druh sady: kresba, malba, kaligrafie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: