A víte, co je u nás super? Rychlé odeslání! To abyste měli ještě větší radost :)

Sada 7711 k dekorování vajíček - travička zelená

Kód: 8595603421953
55 Kč 45 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada k dekorování vajíček - travička zelená Obsah balení: 6 tablet k barvení vajíček 4,2 g (červená, žlutá, modrá, oranžová, fialová, tyrkysová), zrna obilí (50 g) k vypěstování zelené travičky, papírový ubrousek a plastová miska k vypěstování travičky.

NÁVOD NA BARVENÍ VAJÍČEK: 1. Připravte si pracovní podložku, hrnek, polévkovou lžíci, ocet, nůžky, papírové ubrousky, natvrdo uvařená vajíčka. 2. Pro obarvení dejte do hrnku 1 - 1,5 polévkových lžic octa a 1 - 1,5 polévkových lžic vody. Přidejte jednu barvící tabletu a míchejte, dokud se nerozpustí. Hrnek dolijte trochou vody. 3. Ponořte vajíčko do připravené barvící lázně, dokud se nezabarví požadovaný odstín.

NÁVOD NA VYPĚSTOVÁNÍ TRAVIČKY: 1. Vytlačte z krabičky ovál dle naznačené perforace. V krabičce nechejte plastovou misku. 2. Na dno misky položte papírový ubrousek a na něj rovnoměrně rozmístěte zrna. Zalijte je vodou pokojové teploty. 3. Ubrousek je třeba pravidelně vlhčit, aby nezůstal suchý. Zrna vyklíčí během 7 dní. Travička může vydržet až měsíc, pokud bude ubrousek udržován vlhký. Můžete přisypat i hlínu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Velikonoce, Sada pro dekorování
Velikonoční: sada pro dekorování

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: