Tombow Akvarelová sada SEASIDE

Kód: 4003198130418
629 Kč 520 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Sada Watercoloring Set Seaside obsahuje vybrané výtvarné potřeby Tombow vhodné pro tvoření akvarelových obrázků formátu pohlednice.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada Watercoloring Set Seaside obsahuje vybrané výtvarné potřeby Tombow vhodné pro tvoření akvarelových obrázků formátu pohlednice.

Umělkyně May & Berry vám v návodu, který je součástí balení, krok za krokem ukážou, jak pomocí výrobků obsažených v sadě vytvořit obrázky tematicky spojené s mořem.

Výrobky v sadě:
- 5 oboustranných fixů ABT Dual Brush Pen. Barvy lze míchat, rozmývat vodou a tvořit úžasné akvarelové efekty. Elastický nylonový štětcový hrot se vrací do původního tvaru a šířka jeho stopy se mění v závislosti na vyvíjeném tlaku. Tenký polyesterový hrot umožňuje velmi plynulé tahy. Barvy nejsou světlostálé, inkoust je bez zápachu. Barvy v sadě WCS-SEA: Jade Green (379), True Blue (526), Red (905), Sand (992), Chrome Orange (993).
- Vodou naplnitelný štětec Water Brush (prázdný) s hrotem medium. Perfektní doplněk ke štětcovým fixům ABT Dual Brush Pen a jiným výrobkům určeným pro akvarelovou techniku. Voda se dostane do hrotu jemným stlačením těla štětce. (WB-ME)
- Fineliner MONO drawing pen 05. Mono drawing pen slouží k malování černých kontur a drobných detailů. (WS-EFL05)
- Paleta Blending Palette pro míchání a nabírání barev fixů ABT Dual Brush Pen.
- Akvarelový papír DIN formátu A6 (10,5 x 14,8 cm). 15 listů, gramáž 300 g/m2, papír lisovaný za tepla, krémově bílý. Neobsahuje kyseliny a je odolný. Ideální pro použití s akvarelovými barvami a oboustrannými štětcovými fixy ABT Dual Brush Pen na vodní bázi ve spojení se štětcem Water Brush.
- Návod vytvořený May & Berry (EN, DE, ES, FR, IT). Umělkyně May & Berry vysvětlují základy míchání barev (blendování) a ukazují, jak pomocí produktů ze sady namalovat maják (WCS-SEA).
Součástí návodu je také QR kód pro stažení šablon s obrysy obrázků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tvořivé sady
Druh produktu: dárková sada
Druh sady: kreslící sada
ZNAČKY: TOMBOW

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: