Razítka Aladine StampoBaby Stroje

Kód: 3660016038083
454 Kč 375 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Sada 4 ks ergonomicky tvarovaných razítek pro děti od 18 měsíců. Snadný úchop, hluboká textura. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská razítka pro snadné a zábavné tvoření dětí již od 18 měsíců. Snadný úchop pro batolata, hluboká textura, velikost obtisku: 5 cm. Sada obsahuje 4 ergonomicky tvarovaná razítek a barevnou razítkovací podušku. Inkoust je testovaný jako zdravotně nezávadný. Lze ho snadno umýt i vyprat. Po použití polštářek zavírejte a ukládejte víčkem dolů. Tak bude poduška vždy připravena k razítkování.

První výtvarná hračka, kterou snadno uchopí batole od cca 1,5 roku. I ty nejmenší děti mohou nyní objevit potěšení ve vytváření svých prvních obrázků pomocí velkých ergonomických razítek, speciálně pro ně navržených, z měkké pěny.

  • motiv razítka je vyobrazen i na horní straně
  • precizní tisk díky hlubokým razítkovacím štočkům
  • polštářek napuštěn vypratelným, vodou omyvatelným a zdravotně nezávadným inkoustem
  • inkoust se na papíře nerozmazává, ihned možné natištěný obrázek vybarvovat i vodovými barvami
  • razítkovat lze i do modelovacích hmot

Děti v tomto věku začínají říkat první slovíčka. Motivy razítek respektují jejich slovní zásobu a umožňují celou škálu společných interaktivních činností. Razítka pro batolata jsou výborným zdrojem interaktivních činností: Nechte dítě samotné obtisknout obrázek. Uvidíte, jakou bude mít radost, že obrázek, který není jenom směť čar, vykouzlilo samo. Obrázek pojmenujte.

Razítka po skončení práce můžete očistit vlhčenými ubrousky. Zapojte i děti a představte tuto aktivitu jako součást hry. Uvidíte, jak moc je to bude bavit. Razítka pak můžete ještě umýt pod vlažnou vodou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Razítka
Hmotnost: 0.193 kg
Druh produktu: razítka
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: