Horké embosování, pistole

Kód: 5055170171574
599 Kč 495 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky pistoli se rozpouští speciální prášek na embossing do vypouklého, plastického vzhledu, aniž by došlo k jeho rozfoukání.
Pistole je použitelná také pro urychlení schnutí barev, inkoustů a lepidel (větší odstup od povrchu je v takovém případě nezbytný).
NÁVOD NA EMBOSSING S RAZÍTKY: Na razítko naneste pigmentový inkoust a otiskněte ho na podklad, který budete embosovat (papír, karton, dřevo). Obrázek bohatě posypte práškem na embosing a přebytek sesypte zpět pro další použití. Zapněte horkovzdušnou pistoli a držte ji v úhlu 45 stupňů k vašemu podkladu, s hlavicí směrem od vás, ve vzdálenosti pár centimetrů od obrázku. Jakmile začne být část obrázku lesklá a vystouplá, rychle přesuňte hlavici na další část a pokračujte, dokud nevystoupne celý embosovaný obrázek. Vyvarujte se přehřátí prášku.
Pistole lze použít i na zahřátí smršťovacích fólií (Shrink foil, smršťovačky).
BEZPEČNOSTNÍ POKYNY:
Vzduch, který vychází z horkovzdušné pistole má velmi vysokou teplotu - mnohem větší než z fénu, proto nikdy nepoužívejte pistoli k předvádění, nikdy jí nesměřujte proti jiné osobě, zejména ne do obličeje a do očí. Při práci používejte ochranné brýle.
Horkovzdušná pistole je určena výhradně k uvedenému použití, není určena k vysoušení vlhkosti, sušení předmětů, vysoušení místností, k pracím spojených s renovací (odstraňování staré barvy, atd.), k žádnému kontaktu s vlasy, pokožkou, nehty, atd., ani k jiným dlouhodobým činnostem.
Nikdy nenechte děti nebo osoby s omezenou mentální způsobilostí, aby sami pracovaly s pistolí!
Vyvarujte se nechtěnému zapnutí pistole, Vždy před zapojením pistole do sítě zkontrolujte, že je vypnutá v pozici "0".
NEPŘEHŘÍVEJTE PISTOLI!! Teplo, které produkuje horkovzdušná pistole, může vést ke zranění osob a vznícení předmětů. Dodržujte všechny bezpečnostní pokyny.
Před čištěním vždy odpojte pistoli od elektrické sítě a nechte přístroj vychladnout. Nikdy nedemontujte pistoli - čistit můžete pouze vnější povrch. Pistole nesmí přijít do styku s vodou, ani jinými čistícími prostředky, proto čistěte pouze suchým hadříkem!
Nikdy nepracujte s předměty, u kterých hrozí vznícení, s hořlavinami, plynem apod.
Pistole nesmí přijít do kontaktu s vlhkem, proto s ní nepracujte ve vlhkém prostředí.
Před uklizením nechte pistoli vždy vychladnout!
Používejte elektrické napětí 220-230V, před použití zkontrolujte neporušenost přívodní šňůry.
Nevystavujte přístroj dešti a vlhku!
Dovozce nepřebírá žádnou zodpovědnost za jakékoli přímé či nepřímé škody způsobené nevhodným použitím horkovzdušné pistole.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní pomůcky pro tvoření, embosing
Druh produktu: embosing
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: