Omalovánka interaktivní 4D Cestovatel

Kód: 9780995710832
189 Kč 189 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha “Pukka Interactive 4D Coloring Book” představuje první interaktivní omalovánky s rozšířenou realitou.

Jedná se o zábavnou knížku pro rozvoj jemných motorických dovedností a kreativity. Využívá se nejen ve škole, ale i doma. Obsahuje 30 stránek rozšířené reality pro vymalovávání  a dalších 30 stránek s hádankami jako jsou  doplňovačky, bludiště, zábavné fakta a další.

Pokud chcete, aby Vaše výtvory ožily a mohli jste si s nimi hrát, stáhněte si zdarma aplikaci “Pukka Fun” na tablet či smartphone. Ve spojení omalovánek s bezplatnou Pukka Fun aplikací lze vybarvovat a  skenovat stránky pomocí vestavěné kamery. Pak už jen můžete sledovat jak Vaše výtvory ožívají a hrát si s nimi.

Návod k použití:

1. Vybarvi obrázek Vybarvi obrázky barvami dle vlastní volby. Pro dosažení nejlepšího účinku AR technologie doporučujeme raději vybarvení stránek barevnými pastelkami nebo tužkami než fixy a pery.

2. Nahraj aplikaci Pukka Fun Nahraj si do telefonu aplikaci Pukka Fun. Aplikace je volně ke stažení pro telefony a tablety kompatibilní s iOS a Android.

3. Oskenuj obrázek Najdi na stránce symbol telefonu a oskenuj vybarvený obrázek. Nastav vzdálenost telefonu od stránky tak, aby se stránka v telefonu zbarvila do modra. (při nevhodné vzdálenosti bude stránka zbarvená do červena)

4. Hraj si Uveď vymalované stránky do života do reálného světa a speciálními efekty do virtuálního světa. Každá stránka omalovánek obsahuje originální interaktivní zkušenost. Tak na co čekáš? Zábava může začít

https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=1eUY2LWQ-Kw

Doplňkové parametry

Kategorie: Omalovánky, vystřihovánky, památníky, omalovánky
Druh produktu: omalovánky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: