Barva textilní ALADINE IZINK fuchsiová 50 ml

Kód: 3660016807047
119 Kč 98 Kč bez DPH
Skladem (1 Ks)
Možnosti doručení

Textilní krycí barva, která má hustou konzistenci a dobré krycí vlastnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasická krycí textilní barva vhodná pro malování štětcem, tupování přes šablony nebo nanášení na razítka. Spolu se soupravou nástavců (nutno dokoupit zvlášť) lze využít pro vytváření kontur a tupování. Fixace důkladným zažehlením přes pečící papír. Barva drží i po oprání textilu. Jednoduchá manipulace - uzávěr s kapátkem.

Obsah: 50 ml

Bohatá barevnice, jasné brilantní odstíny. Vhodné i pro tmavý textil. Spolu se soupravou nástavců (nutno nakoupit zvlášť) lze využít pro vytváření kontur a tupování. Barva drží i po oprání textilu. 

Použití:

pro malování štětcem a na nanášení barvy na razítka (houbičkou)
díky dokoupitelným nástavcům lze využívat jako kontury a tupovací štětce (nanášení barvy na tiskátka nebo i přímé otisky na textil)
barvu můžete aplikovat na textil pomocí razítek na textil, ale i dětských razítek a scrapbook razítek

Barvu dobře zažehlete před první praním z rubové strany nebo přes pečicí papír. Pokud při prvním ručním praní bude i přes fixaci barva teplem odtékat - je to způsobené tím, že barvy bylo víc, než mohlo tričko pojmout. Praním se přebytek barvy dostane z trika ven. Perte do teploty do 40°C.

Textilní barvy Aladine doporučujeme na přírodní vlákna, bavlnu, len, hedvábí. Z umělých se může barva vyprat, nebo na nich hůř držet. Záleží na konkrétním materiálu, ale obecně Aladine barvy na uměliny nedoporučujeme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Malování na textil
Hmotnost: 0.18 kg
Druh produktu: barvy
Typ barvy: Barvy na textil
Druh barvy na textil: Barva v kelímku
Výbava pro tvoření na textil: barvy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: