DOPRAVA ZDARMA od 1499 Kč.

Stolní hra HONEY COMBINE / REPTILES

Kód: 8595138598069
Neohodnoceno
299 Kč
Skladem (6 ks)

od 3 let / 2-4 hráči / skládání, postřeh

Spousta malých zelených ještěrek se schovala ve stěnách starého lomu. Jsou si podobné jako vejce vejci, zvědavě vykukují a rozhodně se nenechají jen tak chytit. Je na tobě, abys jich našel a poskládal víc, než tví soupeři. Měj oči na stopkách a trpělivě číhej, jinak ti všechny utečou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stolní hra pro trénování postřehu a kombinačního myšlení pro dva až čtyři hráče. Balení obsahuje 28 hracích karet, pravidla hry, textilní sáček a servisní SOS kód, který můžete použít, pokud se Vám některá z hracích karet poškodí, nebo ztratí.

Každá stolní hra HONEY COMBINE z produkce MFP paper s.r.o. obsahuje i praktický pytlík který je neocenitelnou pomůckou pokud chcete hru vzít na dovolenou nebo na chatu na víkend. Herní kartičky jednoduše vložíte do pytlíku který je pro tyto karty speciálně vyroben. Stáhnete jej šňůrkou a můžete si na něj dát i visačku aby jste poznali která hra je v pytlíku aniž by jste jej otevřeli. Visačka se jménem a obrázkem hry je také součástí balení.

Pravidla hry: Ve hře REPTILES hráči promíchají všechny hrací karty a sestaví je do sloupce obrázky dolů. Po určení nebo rozlosování pořadí hráčů ve hře obrátí první hráč horní kartu a položí ji na hrací plochu. Hráči se střídají v odebírání karet ze sloupce, přikládají je do hry k neúplným ještěrkám a snaží se je zkompletovat. Hráč, který přiložením své karty zkompletuje ještěrku ze všech jejích tří částí (hlavy, těla a ocasu), získává bod. V jednom tahu lze přiložením karty zkompletovat i více než jednu ještěrku. Hráči musí přikládat své karty tak, aby na žádné jejich hraně nedošlo ke spojení dvou nevhodných nebo podivně navazujících částí ještěrek! Pokud hráč nedokáže ve svém tahu zkompletovat žádnou z ještěrek, nesmí svým váháním zdržovat své soupeře a musí svou kartu napojit do hry aspoň jednou její hranou. Vítězem hry REPTILES se stává hráč, který po přiložení poslední karty ze sloupce do hry zkompletoval nejvyšší počet ještěrek a získal tak nejvíc bodů. Pro záznamy hráčů o počtu získaných bodů během hry a jejich snadnější sčítání doporučujeme použít tužku a papír. Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí vdechnutí a spolknutí malých částic.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry
Druh produktu: stolní hra

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: