Set Chameleon Color& Blending System 05, Hravé tónytóny

Kód: 812751025061
998 Kč 825 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Chameleon Color & Blending System, jedinečná kombinace barevných nástavců Chameleon Color Tops, Chameleon popisovačů a bezbarvého blenderu, díky které vytvoříte více jak 50 odstínů a barevných tónů. Inkoust na alkoholové bázi.

Balení obsahuje 1 x bezbarvý zesvětlovací fix Chameleon Blender, 5 x barevné nástavce Chameleon Color Tops, 5 x Chameleon popisovač, 1 x nástavec na blendování a 6 náhradních japonských štětečkových hrotů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chameleon Color & Blending System, jedinečná kombinace barevných nástavců Chameleon Color Tops, Chameleon popisovačů a bezbarvého blenderu, díky které vytvoříte více jak 50 odstínů a barevných tónů. Inkoust na alkoholové bázi. Balení obsahuje 1 x bezbarvý zesvětlovací fix Chameleon Blender, 5 x barevné nástavce Chameleon Color Tops, 5 x Chameleon popisovač, 1 x nástavec na blendování a 6 náhradních japonských štětečkových hrotů. Nevhodné pro děti do 14 let.

S novinkou od britské společnosti Chameleon Vám v oblasti míchání barev nabízíme netušené možnosti. Patentovaný systém Vám umožní nejen odstín barvy zesvětlit či ztmavit, ale také přecházet z jedné barvy do druhé. Možnosti míchání barev jsou díky tomu téměř nekonečné.
Nová sada kombinuje mnohokrát oceněné Chameleon popisovače s jedinečnými barevnými nástavci Chameleon Color Tops. Na trh dodáváme v deseti vyladěných sadách sestavených tak, aby si každý "kreativec" našel to své ideální balení. Každá sada obsahuje bezbarvý zesvětlovací blender, 5 barevných nástavců, 5 Chameleon popisovačů a nástavec na blendování. Díky perfektně sladěným kombinacím tak můžete vytvořit více jak 50 odstínů a barevných tónů. Plus jako bonus v belení naleznete 6 náhradních japonských štětečkových hrotů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Brushe a linery
Druh produktu: brushe
Balení: sada
ZNAČKY: CHAMELEON

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: