Album jako dárek

Dcerky doma přemýšlely, čím by potěšily svou kamarádku. Říkáme si - Co třeba albem na fotky a na vzpomínky? „Jo jo, má doma i malou tiskárnu na fotky, to bude fajn." 

Nikdo z nás není scrapbookový specialista, ale proč to nezkusit?

Vzaly jsme si kroužkové album s mašlí a krabici, abychom mohly dárek pěkně zabalit. Pak už jen potřeby k dekorování.

Screenshot_2     Screenshot_5

Co jsme k výzdobě použily?

Vybraly jsme fotky, jako věnování od koho dárek je a že přesně tyhle cácorky mají svou kamarádku moc rády. Pak už jen potřeby k dekorování jako jsou scrapbookové výřezy, samolepky a samozřejmě bílou gelovku která bezvadně píše na kraftový papír. Pak taky lepidlo a fotorůžky.

   Screenshot_3    Screenshot_1        Screenshot_4     Screenshot_6

 

Tvoření alba je vážně zábava :)

Vybraly jsme fotky a obrázky k dekorování. Zrovna nikdo moc neměl náladu na kreslení, tak jsme to vzaly jednodušší cestou. Fotografie jsme umístily pomocí rožků - jsou krásně průhledné, takže nejsou vůbec vidět.

SUPER TIP: Nasuňte nejprve rožky na fotku a až následně přilepte - máte pak jistotu, že budou akorát a bez odměřování. Pokud dáte prvně rožky a až pak fotku, může se stát, že se netrefíte do rozměru.

album-1

 

Krabice se taky nevyhnula decentní výzdobě...

Rozhodly jsme se ji vyzdobit jen zevnitř na víčku, venkovní úpravy si případně může doladit budoucí majitelka :)

 

album-3

 

Pak už jen přidat  do balíčku důležité pomůcky!

Jsou to přesně ty věci, bez kterých se při plnění alba moc neobejdete. Krabička fotorůžků a bílá gelovka o tom celkem vypovídají. Další skvělou pomůckou jsou fotobody - průsvitné tenké oboustranně lepící body, které také skvěle připevní fotky i další drobné dekorace.  Přidaly jsme i washi pásku, - taky se s ní dají přilepit fotky, nebo dodekorovat stránky. Pokud budete chtít dělat obsáhlejší balíček, můžete přidat ještě i dekorační samolepící kamínky a nebo vybrat super samolepky :)

Screenshot_8    Screenshot_7      Screenshot_9   Screenshot_10

 

Tak ještě mašli a je to!

Krabici jsme ovázali saténovou stužkou a dozdobili visačkou se samolepkou.  Dárek je tak hotový a my máme radost. Doufáme, že kamarádka bude mít radost taky.

album-4

 

album-5

 

Jedním jsme si ale jisté. Byla to zábava a vypadá to, že náš první pokus o scrapbook  nebyl poslední. Vyzkoušejte to taky:)